Fassaadivärvid

Fassaadivärvid on saadaval palju laiemas värvitoonide valikus, kui oleme harjunud nägema. Tippkvaliteedi tootjad Farrow & Ball ja Little Greene on töötanud välja värvid ka nende pindade jaoks. Need võrratu toonivalikuga ja praktilised fassaadivärvid peavad vastu kõikidele looduse väljakutsetele.

 

1. Fassaadivärv, Little Greene

Eriti tõhus fassaadivärv on kauni mati pinnaga ning sobib suurepäraselt müüritisele ning kivi- ja tsementpindade jaoks. Värvi oma kodu fassaad erilist tooni - valikus on peaaegu kogu Little Greene värvipalett. Kuigi värv on veepõhine, on see väga vastupidav välispidisele veele, kaitseb pindu hallituse ja vetikate eest ning kuivab kiiresti. Täiesti ökoloogiline värv, millele on antud kuni 15-aastane garantii.

 

Muu info:

Läige: 5%,

Katvus: 13 m² x 1 l,

Kuivamisaeg: 2 - 4 h, 

Värvid: peaaegu kogu värvipalett.

Saadaval kogused: 5 l ja 10 l.

 

2. Spetsiaalne lubjapiim („Limewash“), Little Greene

Need fassaadivärvid on traditsioonilised kustutatud lubjast valmistatud värvid, millel on eriti matt pind. Spetsiaalselt ajalooliste hoonete säilitamiseks ja nende igavese ilu taastamiseks välja töötatud värvid. Värvitud pind on eriti hingav ja kuivab kiiresti. Värvitud pindu saab puhastada, kuid mitte pesta. Täiesti ökoloogiline värv, värvipaletis on 128 tooni. Enne selle värvi valimist soovitame konsulteerida Seinakunsti klienditoega.

 

Muu info:

Läige: 3%,

Katvus: 6 m² x 1 l,

Kuivamisaeg: 1 h, teise kihi pealekandmine 24 h pärast.

Värvid: värvipalett 128 tooniga,

Saadaval kogused: 5 l.

 

3. Fassaadivärv, Farrow & Ball

Eriti vastupidav ja kauakestev fassaadivärv sobib ideaalselt hoonete välisseinte värvimiseks. Imeliselt mati pinna ja ehedate toonidega värv on samas väga praktiline. See on ökoloogiline värv, nii et maja seinad saavad hingata ning samal ajal on ka kindlalt kaitstud vee ja muude ilmastikutingimuste, hallituse ja vetikate tekke eest. See fassaadivärv on vastupidav koorumisele, pragunemisele ja pleekimisele. Värvile antakse koguni 15-aastane garantii. Vali sobiv lahendus tõeliselt rikkaliku värvipaleti enam kui 100 tooni hulgast. Seinale kantud värv kuivab kiiresti, vaid 2 tunniga. 

 

Muu info:

Läige: 2%,

Katvus: 40 m² x 5 l,

Kuivamisaeg: 2 h, teise kihi pealekandmine 5 h pärast.

Värvid: peaaegu kogu värvipalett.

Saadaval kogused: 5 l. 

 

4. Spetsiaalne lubjapiim („Limewash“), Farrow & Ball

Need fassaadivärvid on traditsioonilised kustutatud lubjast valmistatud värvid, millel on eriti matt pind. Spetsiaalselt ajalooliste hoonete säilitamiseks ja nende igavese ilu taastamiseks välja töötatud värvid. Värvitud pind on eriti hingav ja kuivab kiiresti. Täiesti ökoloogiline värv, värvipaletis on 77 tooni. Enne selle värvi valimist soovitame konsulteerida Seinakunsti klienditoega.

 

Muu info:

Läige: 2%,

Katvus: sõltub tingimustest,

Kuivamisaeg: 3 h, teise kihi pealekandmine 12 h pärast.

Värvid: värvipalett 77 tooniga,

Saadaval kogused: 5 l.

 

Kas otsustasid selle värvi kasuks? Leia sobiv krunt.

 

Keeruline valida? Võta ühendust Seinakunsti klienditoega.

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.