Värvid puidule (sisetöödeks)

Puiduvärvid jagunevad esmalt kaheks selle järgi, kas neid kasutatakse sise- või välistingimustes. Pole tähtis, kas vajad mööblivärvi , soovid renoveerida vanaema riidekapi või värvida üle maakodu aknaraamid - Farrow & Ball ja Little Greene värvid tagavad alati laitmatu kvaliteedi ning meeldivalt veedetud aja ümbruse kaunistamisel ja värskendamisel.

 

Puiduvärvid sisetöödeks 

 

1. Intelligent Matt Emulsion, Little Greene

See matt värv on võrratult avaneva tooniga ja väga praktiline siis, kui soovid et puitdetailide matt viimistlus oleks võrdne mati seinapinnaga. Veepõhine värv puitpindadele, täiesti ökoloogiline ja hea värv mööbli, puitseinte ja puidust detailide värvimiseks. Täiesti turvaline valik lastetoa mööbli värvimiseks, peab hästi vastu nii tooni kui ka praktilisuse testidele.

 

Muu info:

Läige: 5% (matt pind),

Katvus: 14 m² x 1 l,

Kuivamisaeg: 2 - 4 h, 

Värvid – kogu värvipalett

Saadaval kogused: 1 l, 2,5 l ja 5 l.

 

2. Intelligent Eggshell, Little Greene

Selle puiduvärvi väljatöötamisel on pööratud eritähelepanu niiskus- ja kulumiskindlusele, mistõttu tulemuseks on ideaalne värv mööblile. Sobib puidust uste, liistude, aknaraamide jm värvimiseks. Ökoloogiline värv, kergelt läikiva pinnaga, värvitud pinda võib puhastada. 

 

Muu info:

Läige: 15%,

Katvus: 14 m² x 1 l,

Kuivamisaeg: 2 - 4 h, 

Värvid – kogu värvipalett,

Saadaval kogused: 1 l, 2,5 l ja 5 l.

 

3. Intelligent Gloss, Little Greene

Eriti vastupidav ja täielikult läikiv sisetööde puiduvärv. Kiiresti kuivav ja suurepärane alternatiiv kõikidele, kes ei soovi kasutada õlipõhiseid värve. Ideaalne värv puitpindadele, mis vajavad sagedast puhastamist. Täiesti ökoloogiline värv, veepõhine.

 

Muu info:

Läige: 80%

Katvus: 14 m² x 1 l,

Kuivamisaeg: 2 - 4 h, 

Värvid – kogu värvipalett,

Saadaval kogused: 1 l.

 

4. Flat Oil Eggshell, Little Greene

Kaasaegne õlivärv, vähese läikega pind on väga lähedal matile. Spetsiaalselt sisetöödeks mõeldud klassikaline värv puitpindadele. Selle kaunilt avaneva tooniga puiduvärviga värvitud pind on erakordselt sile ja ühtlane ning peab hästi vastu. Õlivärviga on väga meeldiv värvida ning ka algaja maaler jääb tulemusega rahule. Pooleldi ökoloogiline värv, milles kahjulikud ained on asendatud taimeõliga.

 

Muu info:

Läige: 10%,

Katvus: 18 m² x 1 l,

Kuivamisaeg: 4 h, teise kihi pealekandmine 16 h pärast,

Värvid – kogu värvipalett,

Saadaval kogused: 1 l, 2,5 l ja 5 l.

 

5. Full Gloss, Farrow & Ball

Traditsiooniline, silmapaistvalt läikiva pinnaga puiduvärv. Eriti mitmekülgne ja vastupidav välistingimustele. See puitpindade värv on veekindel ning peab pikka aega vastu koorumisele, pragunemisele ja kulumisele. Sellele on antud koguni 6-aastane garantii. Ökoloogiline värv sisaldab väga vähe lenduvaid orgaanilisi komponente, värvitud pindu võib puhastada ja pesta.

 

Muu info:

Läige: 95%

Katvus: 30 m² x 2,5 l,

Kuivamisaeg: 2 - 4 h, teise kihi pealekandmine 4 h pärast,

Värvid – kogu värvipalett,

Saadaval kogused: 2,5 l.

 

Kas otsustasid selle värvi kasuks? Leia sobiv krunt.

 

Keeruline valida? Võta ühendust Seinakunsti klienditoega.

Loe...

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.