Paint & Paper Library ökoloogilised tapeedid

Kuulsate Briti kunstnike disainitud ökoloogilised tapeedid - just sellise väljakutse on esitanud endale Suurbritannia ettevõte Paint & Paper Library

 

Paint & Paper Library toodab keskkonnasõbralikke tapeete Londonis juba üle 20 aasta. 2017. aastal toodi turule Tresco kollektsioon. Kollektsiooni ökoloogilised tapeedid on inspireeritud Suurbritannia ranniku lähedal asuva Tresco saare kaunist ja eripärasest loodusest. Tapeedimustrid kujundas kunstnik Hugo Dalton, kelle peamiseks töövahendiks olid Paint & Paper Library kvaliteetsed ja sügavate toonidega värvid.

 

Hugo Dalton on tuntud oma seinamaalingute poolest, mida eksponeeritakse nii kunstimuuseumides kui tellitakse ka eramajadesse. „Vajan seinamaalingute tegemiseks tippklassi värve. Kui avastasin Paint & Paper Library, alustasime koostööd, mille tulemuseks on Tresco tapeetide kollektsioon. Tresco ja kõik Scilly saared on minu jaoks olnud alati rõõmu ja inspiratsiooni allikaks. Tresco saarelt leitud selgus ja rahu kajastuvad kõikides minu tapeedimustrites,“ on Hugo Dalton öelnud.

 

Selle kunstniku loodud tapeet on puhas kunst sinu koduseinal. Selle modernse tapeediga saab mis tahes ruumi sisekujundus ja kogu kodusisustus tõeliselt originaalse ilme. Näiteks suurte lillemotiividega tapeedimustrid Alloe Walk või Protea Trail mõjuvad üksjagu dramaatiliselt ent samas väga elegantselt. See on suurepärane tapeet elutuppa, kodukontorisse või külalistetuppa, kus see loob püsivaid mälestusi. 

 

Kui sulle meeldib pigem lakooniline ja minimalistlik disain, võib huvitav sisustuslahendus olla geomeetrilise mustriga tapeet Chart. See on suurepärane tapeet noore tuppa või tagasihoidliku ja lõõgastava sisustuse fännidele. Esmapilgul lihtne tapeedimuster Archipelago kätkeb endas suurt potentsiaali. See on hea tapeet esikusse, mille kujundus võiks olla pigem neutraalne, ent samas huvitav. Samuti sobib see tapeet lastetuppa, eriti, kui sa ei soovi lastetuba iga paari aasta järel ümber kujundada. 

 

Paint & Paper Library tapeetide tootmisel kasutatakse ökoloogilisi alusvärve ning kõrge pigmendisisaldusega värve, seega seisavad need ökoloogilised tapeedid tervise ja positiivse meeleolu eest. 

 

Tapeedi sobitamine kodu stiiliga on lihtne, kuna iga Tresco kollektsiooni tapeet on saadaval mitmes erinevas värvitoonis. Kõik selle kollektsiooni mustrid on saadaval Seinakunsti e-poes. Lihtsalt tee oma valik!

 

Keeruline otsustada? Võta ühendust Seinakunsti klienditoega!

 

Valid tapeeti, kuid pole kindel, kuidas see koduseinal välja võiks näha? Siit leiad tapeedinäidised ja info nende tasuta tellimise kohta.

Loe...
Kuvatakse 1 kuni 92 koguarvust 92 (1 lehte)

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.