Tapeediliimid

Spetsiaalsed tapeetiliimid kinnitavad nii Farrow & Ball kui ka Little Greene käsitöötapeedid ideaalselt seinale. Keegi ei taha pärast remondi lõppu näha ebaühtlaselt liimitud, või veel hullem - seinalt lahti tulnud tapeeti. See rikub kogu interjööri ning nõuab palju lisakulutusi ja -aega nii uue tapeedi ostmiseks kui ka ruumi uuesti tapetseerimiseks.

Little Greene ja Farrow & Ball tapeediliimid on välja töötatud spetsiaalselt nende kaubamärkide tapeetide jaoks. Kvaliteetsed ja lihtsasti kasutatavad tapeediliimid vastavad ka kõrgetele ootustele. Nende liimidega tapeetimine on lihtne ja nauditav tegevus, millesse saab kaasata kõik pereliikmed. Tulemuseks on unistuste sisustus, mis pakub rõõmu kõikidele. Võib juhtuda, et just üheskoos tapeedi panemine saab selleks toredaks mälestuseks, mida veel pikalt meenutada ning teistegagi jagada. 

Kas vajad tapeedi koguse arvutamise juures nõu? Võta ühendust Seinakunsti klienditoega.

Loe...

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.