Paint & Paper Library tapeedimustrid

Tapeedikataloog Paint & Paper Library käsitöötapeetide mustritega. Fotod näitavad, kuidas konkreetsed mustrid interjöörides välja näevad. 

 

Kas modernne tapeet on täpselt see, mida sinu elutuba igatseb? Kui vaatled tapeedimustri Chart lakoonilisi jooni lähemalt, leiad ootamatu romantilise detaili - merekaardi motiivi. Kes teab, võib olla innustab just see elutoa tapeet sind suuri eesmärke saavutama. Kui juurdled selle üle, missugune võiks olla sinu uus magamistoa disain, võib vastuseks olla õrna lillemustriga Aeonium. Selline magamistoa tapeet loob tõeliselt hubase ja sooja atmosfääri. Kui sa pole aga üldse kindel, missugune sisustusstiil sulle meeldib ning igatsed midagi sõnulseletamatut, võib ebatraditsiooniline Aloe Walk olla see tapeet, mis loob sisustuses julge efekti. 

 

Paint & Paper Library tapeedid sobivad ideaalselt linnainimestele ja linnakorteritesse. Need toovad metsiku looduse koju kätte ning kodune interjöör mõjub keset kiirustavat linna eriliselt ning isegi eksootiliselt. Need tapeedid näevad eriti head välja modernsetes ja loft-tüüpi ruumides, kontorites, hotellide fuajeedes ja hotellitubades. Kunstnike kujundatud Paint & Paper Library tapeedid tõestavad, et nii abstraktsed kui ka lillelised tapeedid lisavad kaasaegsele sisekujundusele võrratut efekti.

 

See fotogalerii aitab leida kiiremini meelepärased mustrid ning saada parema ettekujutuse, kuidas need koduseintel välja näeksid. Samuti leiad siit inspiratsiooni ja ideid eksklusiivse ja stiilse seina disainiks ning täiusliku tapeedi valimiseks interjööri.

 

Kõikide mustritega Paint & Paper Library tapeedid on saadaval erinevates värvitoonides, mida näed valitud fotol klõpsates. Kui sulle meeldib muster, kuid mitte toon, vaata kindlasti ka teisi värvivariante

 

Kui otsustad panna tapeedi vaid ruumi ühele seinale, aitab Seinakunsti klienditugi leida vajadusel sobivad värvitoonid teiste seinte jaoks. 

 

Kas sa pole kindel, kas valitud muster sobib sinu koju? Telli tasuta tapeetinäidised, et valiku sobivuses veenduda.

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.