Värvid puidule (välistöödeks)

Puiduvärvid jagunevad esmalt kaheks selle järgi, kas neid kasutatakse sise- või välistingimustes. Pole tähtis, kas vajad mööblivärvi, soovid renoveerida vanaema riidekapi või värvida üle maakodu aknaraamid - Farrow & Ball ja Little Greene värvid tagavad alati laitmatu kvaliteedi ning meeldivalt veedetud aja ümbruse kaunistamisel ja värskendamisel.

 

Värvid õues paiknevatele puitpindadele

 

1. Intelligent Gloss, Little Greene

Eriti vastupidav ja täielikult läikiv puiduvärv välistöödeks. Kiiresti kuivav ja hea alternatiiv kõikidele, kes ei soovi kasutada õlipõhiseid värve. Ideaalne värv puitpindadele, mis vajavad sagedast puhastamist. Sobib hästi puidust välisuste, aiamööbli jms värvimiseks, suurepärane mööblivärv

 

Muu info:

Läige: 80%

Katvus: 14 m² x 1 l,

Värvid – kogu värvipalett,

Saadaval kogused: 1 l.

 

2. Intelligent Matt Emulsion, Little Greene

Praktiline matt värv, suurepärase tooniga, värvitud seinu saab pesta. 15 korda tugevam kui tavaline Little Greene’i Matt Emulsion. Seetõttu on see suurepärane värv vannituppakööki, lastetuppa või koridori, kus seinad kõige sagedamini määrduvad. Täiesti ökoloogiline värv

 

Muu info:

Läige: 5% (matt pind),

Katvus: 14 m² x 1 l,

Kuivamisaeg: 2 - 4 h, 

Värvid: peaaegu kogu värvipalett

Saadaval kogused: 1 l, 2,5 l, 5 l, 10l (mitte kõik toonid)

 

3. Tom’s Oil Eggshell, Little Greene

Little Greene’i keemikute lemmik õlivärv. See välistööde puiduvärv annab läbipaistmatu, eriti sileda ja kergelt läikiva pinna. Peab erakordselt hästi vastu väga erinevates ilmastikutingimustes. Värvitud pinda võib pesta ja puhastada. Pooleldi ökoloogiline värv, milles kahjulikud ained on asendatud taimeõliga.

 

Muu info:

Läige: 15%,

Katvus: 15 m² x 1 l,

Kuivamisaeg: 4 h, teise kihi pealekandmine 16 h pärast.

Värvid – kogu värvipalett,

Saadaval kogused: 1 l ja 2,5 l.

 

4. Oil Gloss, Little Greene

Eriti läikiva pinnaga õlivärv, värvitud pinda võib puhastada. Erinevatele ilmastikutingimustele ja kulumisele vastupidav värv sobib hästi välisuste värvimiseks. Läikiv värv peegeldab hästi valgust ning annab õues paiknevatele puitpindadele moodsa ja elegantse ilme. Pooleldi ökoloogiline värv, milles kahjulikud ained on asendatud taimeõliga.

 

Muu info:

Läige: 90%,

Katvus: 18 m² x 1 l,

Kuivamisaeg: 4 h, teise kihi pealekandmine 16 h pärast.

Värvid – kogu värvipalett,

Saadaval kogused: 1 l ja 2,5 l.

 

5. Intelligent Exterior Eggshell, Little Greene

Kvaliteetne ja läbipaistmatu puiduvärv välistöödeks. Imendub hästi pinda ning peab pikka aega vastu erinevatele ilmastikutingimustele. Lisaks kaitseb see värv pindu hallituse ja vetikate eest. Suurepärane mööblivärv, sobib õues paiknevate panipaikade, pinkide jms värvimiseks. Värviga on väga meeldiv töötada, kuna see on peaaegu lõhnatu ja ökonoomne, kruntvärv ei ole vajalik. Ökoloogiline värv. 

 

Muu info:

Läige: 15%,

Katvus: 12 m² x 1 l,

Kuivamisaeg: 2 - 4 h, teise kihi pealekandmine 16 h pärast.

Värvid – kogu värvipalett,

Saadaval kogused: 1 l ja 2,5 l.

 

6. Full Gloss, Farrow & Ball

Traditsiooniline, silmapaistvalt läikiva pinnaga puiduvärv. Eriti mitmekülgne ja vastupidav välistingimustele. See puitpindade värv on veekindel ning peab pikka aega vastu koorumisele, pragunemisele ja kulumisele. Sellele on antud koguni 6-aastane garantii. Ökoloogiline värv sisaldab väga vähe lenduvaid orgaanilisi komponente, värvitud pindu võib puhastada ja pesta.

 

Muu info:

Läige: 95%

Katvus: 30 m² x 2,5 l,

Kuivamisaeg: 2 h, teise kihi pealekandmine 4 h pärast.

Värvid – kogu värvipalett,

Saadaval kogused: 2,5 l.

 

7. Exterior Eggshell, Farrow & Ball

Vastupidav ja kergesti pealekantav puiduvärv sobib nii pehme kui ka kõva puidu värvimiseks: akna- ja ukseraamid, piirded, aiamööbel jne. Peab pikka aega vastu koorumisele, pragunemisele ja kulumisele - värvile on antud koguni 6-aastane garantii. Veepõhine värv laseb õhku läbi ning kaitseb puitu seente eest.

 

Muu info:

Läige: 20%,

Katvus: 32 m² x 2,5 l,

Kuivamisaeg: 2 h, teise kihi pealekandmine 4 h pärast.

Värvid – kogu värvipalett,

Saadaval kogused: 2,5 l.

 

Kas otsustasid selle värvi kasuks? Leia sobiv krunt.

 

Keeruline valida? Võta ühendust Seinakunsti klienditoega.

Loe...

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.