Little Greene värvinäidised

Värvide näidised aitavad leida kodu jaoks õiged värvid. Näidiste abil on lihtsam otsustada, missugust värvi värvida toaseinad, vannitoa torud ja puitmööbel, et tulemuseks oleks unelmate sisekujundus.

 

Telli värvinäidised koju. Seinakunsti näidised aitavad säästa aega ja närve. Kodus tapeetide ja värvidega rahulikult katsetades puudub surve rutakate otsuste tegemiseks. Üks, kaks või rohkem? 

 

Mis on Little Greene värvinäidised

 

Need on täpselt samad Little Greene värvid väiksemas pakendis, mis on müügil ka suuremates pakendites. Näidisele on lisatud vaid matti kriidiemulsiooni (2% läikega), mis neelab valgust, vähendab peegeldumist ning aitab seega esile tuua tõelise tooni. Värvinäidised on kõrge kvaliteediga, kuna ettevõtte eksperdid kontrollivad süstemaatiliselt ja põhjalikult üle nii näidispakendis kui ka tavapakendis tooted. 

 

Värvi A4-formaadis leht värvinäidisega, kinnita see seinale ning vaatle, kuidas toon meeldib ning vastavas ruumis välja näeb. Soovitame katsetada värvitud lehega ruumi erinevates osades ja erineva valgustusega. Akna lähedal päevavalguses avaldub tooni sügavus ühtmoodi, õhtuhämaruses ja lambivalguses aga teisiti.  

 

Siiski soovitame värvitud lehte puhta valge kõrvale mitte panna ning erinevaid värvitud lehti kõrvuti üksteisega mitte võrrelda. Niisugune värvitooni valik on üsna eksitav ja nii võib juhtuda, et pärast remonti osutub üldmulje kodu interjöörist hoopis erinevaks sellest, mida taotleti. Hoia värvitud lehte seinal terve päeva jooksul või mitu päeva ning jälgi, missuguseid meeleolusid see tekitab ning kuidas muu sisustusega sobib.

 

Värvinäidistega kodus katsetamine on tõeliselt praktiline ja ökonoomne lahendus. Esiteks aitavad need veenduda, et valitud värvid on tõepoolest õiged ja sobivad. Värvitud lehega saad mängida läbi erinevaid võimalusi. Samuti aitab see vältida ebameeldivat olukorda, kus laevärv näeb pärast remonti välja oodatust erinev. Näidiste abil leiad suurema tõenäosusega ja hõlpsamini just need õiged värvid oma kodule.

 

Kui remont ning poodides seinavärvi ja laevärvi otsimine tekitavad pigem stressi kui rõõmu, vali värve näidiste abil: kodust lahkumata, kiirustamata ja mugavalt. Naudi rahulikult valimise ja elamise luksust. Little Greene ökoloogilised värvid annavad selleks võimaluse. 

Kas otsid sisustusideid? Meie värvide galerii on tulvil võrratuid näiteid interjööridest.

Loe...
Kuvatakse 1 kuni 150 koguarvust 277 (2 lehte)

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.