UUED Farrow & Ball läikega tapeedid 2019

2019. aasta aprillis turule toodud Farrow & Ball tapeedid on suurepärane näide sellest, kuidas tuntud tapeedimustrite uuendamine võib anda tulemuseks täiesti uudsed klassikalised interjöörid.

 

Need Farrow & Ball tapeedikataloogist pärinevate mustritega tapeedid on rikastatud uute värvikombinatsioonide ning kuldse ja hõbedase läikega. Mõned väiksema mustriga tapeedid, näiteks Yukutori või Amime, köidavad oma peene väreleva kergusega. Suure mustriga tapeedid nagu näiteks Lotus, Enigma või Tourbillon mõjuvad dramaatiliselt ja julgelt. Kõik need on tõeliselt luksuslikud tapeedid, mis ei jäta kedagi külmaks.

 

Kuldse või hõbedase läikega luksuslikud tapeedid aitavad kujundada hõlpsasti pilkupüüdva ja jõulise interjööri. Farrow & Ball tipptaseme kollektsioonis tulevad läige ja detailid esile täpselt vajalikul määral. Seetõttu avaldavad need muljet ka neile, kelle jaoks läikiv tapeet esimese valikuna pähe ei pruugi tulla. Valgusel on siinkohal tähtis roll, kuna see mängib metalse läikega ning toob esile mustri puhta ilu.

 

Need luksuslikud tapeedid on tõeliselt kvaliteetsed. Tootmisel kasutatakse Farrow & Ball värve ning muster trükitakse vanade tehnoloogiatega. Seetõttu pole kogu Farrow & Ball'i tapeedikataloog ja seega ka uus kollektsioon mitte masstoodanguna toodetud toode, vaid ainulaadne käsitsi valmistatud tapeet, mille tippkvaliteedis saab veenduda nii käega üle tapeedi tõmmates kui ka lihtsalt palja silmaga vaadates. Need luksuslikud tapeedid kinnitavad väidet, et käsitööst on 21. sajandil kujunenud luksus.

 

Kui luksuslik tapeet on sinu jaoks sisekujunduse alus, leiad siit erinevaid mustreid, mille vahel valida. Kuldne bambusemotiiv õrnal roosal foonil meeldib idamaise interjööri fännidele ning julged kuldsed ornamendid tumedal taustal on hea valik art deco stiilis sisekujunduse jaoks. Rafineeritud maitset rõõmustab kindlasti Amime ornamentidega tapeet ning Gable’i mängulised maastikumotiivid on läikivatena veelgi võluvamad.

 

Kui sa pole kindel, missugust mustrit valida, on abiks tapeedinäidised. Pakume kõikide Seinakunsti e-poes müügil olevate tapeetide näidiseid. Kõik Farrow & Ball läikega tapeedid on rippmenüüs esile tõstetud sõnaga „UUS“.

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.