Little Greene ökoloogilised tapeedid

Enam kui 300-aastase kogemusega Suurbritannia tootja Little Greene ökoloogilised tapeedid uuenduslikuks sisekujunduseks.

 

Suur osa Little Greene kollektsioonidest on inspireeritud Suurbritannia rikkalikust pärandist. Mitmed mustrid on avastatud mitusada aastat vanade majade tapeedikihtide alt või koguni ehitusprahi hulgast. Little Greene’i eksperdid teevad mustrite kogumisel, säilitamisel ja taastamisel tihedat koostööd organisatsioonidega English Heritage ja National Trust. 

 

Tootmisprotsessis on kasutusel kõrge pigmendisisaldusega kvaliteetsed ja ökoloogilised Little Greene värvid. See aitab tagada laitmatu sügavusega värvitoonid. Tänaseni on kasutusel 18. sajandi tootmismeetodid ja käsitöö, mis on põimitud kaasaegsete tehnoloogiatega. Seetõttu on Little Greene kvaliteetsed, vastupidavad ja kauakestvad tapeedid Suurbritannias kõrgelt hinnatud. Need on tõepoolest erakordsed käsitöötapeedid.

 

Little Greene eriliselt ilusad tapeedid on tänapäeva inimese maitsele kohandatud ajalooliste mustritega. Kõik, kellele meeldivad luksuslikud tapeedid ja klassikaline interjöör, leiavad igast kollektsioonist midagi meelepärast. Lillelised, lindudega, triibulised, liblikatega jt mustritega tapeedid aitavad luua hubase ja meeldiva kodusisustuse.

 

Kui sind köidavad pigem moodsad tapeedid ja modernne sisustus, meeldivad sulle kindlasti triibulised, ornamentidega või kaasaegsetest materjalidest, metalse läike ja erksate värvidega tapeedid. Ja hoopis teistmoodi hakkavad Little Greene tapeedid kõlama siis, kui tapetseerida osa seinast näiteks erinevat värvi, retrostiilis, viie- või seitsmekümnendate aastate stiilis või lihtsalt täiesti teises stiilis tapeediga, kui on kodu sisekujundus.

 

Või ehk huvitab sind magamistoa tapeet või lastetoa tapeet, mida ei peaks iga paari aasta tagant välja vahetama? Little Greene valikust leiad ökoloogilised tapeedid, mis aitavad hoolitseda kogu pere tervise eest ning mille ajatud ja peened mustrid sobivad igale vanusele ja maitsele.

 

Otsid ideid? Tapeetide galerii on tulvil inspiratsiooni!

 

Valid tapeeti, kuid pole kindel, kuidas see koduseinal välja võiks näha? Siit leiad tapeedinäidised ja info nende tasuta tellimise kohta.

Loe...
STIILI JÄRGI
Kuvatakse 1 kuni 150 koguarvust 388 (3 lehte)

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.