Little Greene tapeedimustrid

Sellest tapeedikataloogist leiad Little Greene käsitöötapeetide mustrid. Fotod näitavad, kuidas kindlad mustrid konkreetsetes interjöörides välja näevad. 

 

Kas köögitapeeti on keeruline valida? Vaata, kas sinu kööki võiks sobida näiteks suurte lillede ja rikkalike värvidega tapeet. Kas elutoa tapeet võiks olla pigem väikese lillemustriga või peenikeste triipudega? Või kas kujutad oma magamistoa tapeedina ette valget lillemustrit mustal põhjal, mis avastati tervelt 17 tapeedikihi alt Londonis Grosvenori tänaval asuvast saja-aastasest majast. 

 

Galerii fotod aitavad saada parema ettekujutuse, kuidas võiks üks või teine tapeet sinu kodus välja näha. Lisaks leiad siit inspiratsiooni ja ootamatuid sisustusideid, et kodu kaunistamine oleks tõeliselt loominguline kogemus.

 

Suur osa Little Greene tapeete on saadaval erinevates värvitoonides, mida näed valitud fotol klõpsates. Kui sulle meeldib muster, kuid mitte toon, vaata kindlasti ka teisi variante. Nii on kergem ette kujutada, missugused oleksid konkreetselt näiteks vannitoa disain või esiku interjöör.

 

Kui otsustad panna tapeedi vaid ruumi ühele seinale, aitab Seinakunsti klienditugi leida vajadusel sobivad värvitoonid teiste seinte jaoks. Kõik Little Greene tapeetide toonid põhinevad värvidel, mille toonid leiad värvikataloogist. Seinavärvid on välja töötatud nii, et lähedased ja kontrastsed toonid teineteist täiendaksid ning terviklikke lahendusi luua aitaksid. 

 

Kui aga mingi konkreetne tapeedimuster väga meeldima hakkas, kuid tapeedi hind loodetust kõrgemaks osutus, siis tuleks meeles pidada, et tapetseerida võib ka ainult osa seinast ning selle tulemusel muutub toa interjöör tegelikult märksa rohkem, kui võiks ette kujutada.

Loe...

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.