Värvide ja tapeetide galerii

Mõtled tumeda tooni peale, kuid pole kindel, kas selline seinavärv sobib koju, kus pole palju päikesevalgust? Tahaksid värvida seinad, uksed ja liistud kolme erinevat tooni, kuid kuidas teada, et elutoa sisustus sellest liiga kaootiliseks ei kujune? Unistad värvimängust, kuid ei tea täpselt, kuidas seda teha, ilma et köögi disain kehvasti välja kukuks? Soovid ebatraditsioonilist sügavsinist laevärvi tavalise valge asemel?

 

Siit fotogaleriist leiad Farrow & Ball ja Little Greene ökoloogilised värvid konkreetsetes näidisinterjöörides. Sisekujundusgalerii fotod aitavad saada toonidest parema ettekujutuse, näitavad neid erinevas valguses ning aitavad arendada värvide sobitamise tunnetust. 

 

Kui elad näiteks telliskivimajas, võid jätta osa või isegi mitu seina katmata ning värvida ühe seina Little Greene roosaka tooniga Confetti. Seinte värvimine kujuneb nii lõbusaks, et ka lapsed tahaksid värvida kas või ühe tellise. 

 

Kui aga oled veendunud, et vannitoa interjöör peab kõigepealt olema praktiline ja seetõttu plaaditud, siis leiad siit veenvaid näiteid sellest, et ka õlivärvid on kaunid ning taluvad isegi suurimat veesõda.

 

Farrow & Ball ja Little Greene sisekujundusgalerii innustab eksperimenteerima ja katsetama ootamatute kombinatsioonidega. Ära jää kinni teiste fotodesse, vaid kujunda oma kodu ja loo hoopis ise Instagramis uus trend!

 

Kõik sisekujundusgalerii fotodel kasutatud tooted leiad värvide ja tapeetide e-poest Seinakunst

 

Kas unistad, et sinu kodu interjöör oleks täidetud mustritega? Inspireeriv tapeetide galerii on ootamatutest ideedest tulvil!

Loe...

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.