Meist

Seinakunst - värvid sinu koju

 

“Nii puhas ja hästi lõhnav pood! See ei näe üldse värvipoe moodi välja". Selliseid kommentaare kuuleb sageli Seinakunsti füüsilises värvi- ja tapeedipoes, mis asub Leedus Vilniuses.

 

Siit saadame ka kõik e-poe kauba.

 

„Värve ja tapeete ostetakse sageli ehituspoest, mille töötajad on küll kursis tehniliste üksiksasjadega, kuid ei oska sageli anda nõu esteetikat puudutavates küsimustes. Kliendi jaoks on aga kõik ühtviisi oluline: värvi kvaliteet, toonid, tapeedimustrid ning kuidas need interjööri sobivad. Lisaks ka ökoloogiline lähenemine, ”ütleb Seinakunsti rajaja Mindaugas Komskis.

 

Värvi- ja tapeedipood Seinakunst sai alguse Mindaugas Komskise isiklikust kogemusest ja kirest. Ta elas pikka aega Londonis, kus töötas oma restaureerimisfirmas. Mindaugasel oli seega võimalus külastada paljusid väga erineva kujundusega maju ning proovida ise kasutada nii väga halbu kui ka väga häid värve. Parimate hulgas olid Farrow & Ball ja Little Greene maailmakuulsad ökoloogilised värvid.. Oleme nendest ehtsate toonidega, kvaliteetse viimistluse ning valgusmänguga värvidest nii vaimustuses, et soovitame neid oma klientidele samasuguse kirega, kui värvide disainerid ise.

 

Edukas värvi- ja tapeedipood Seinakunst on Farrow & Ball’i ja Little Greene’i ametlik esindaja Baltimaades.

 

Seinakunsti tootevalikus on:

• väga kõrge kvaliteediga ökoloogilised kriidivärvid ja õlivärvid erinevatele pindadele,

käsitöötapeedid muljetavaldavate 18. – 20. sajandi mustritega, sh Suurbritannia pärand, damastimustrid, lilled, geomeetrilised ornamentid, retromotiivid, aga ka mustrita tapeedid,

• suurepärane ökoloogiline kruntvärv,

värvimisvahendid,

tapeediliimid,

• inspireerivad raamatud sisekujundusest,

• minimalistikus stiilis valgustid.

 

Seinakunsti klientide hulka kuuluvad nii sisekujundajad ja professionaalid kui ka värsked koduomanikud. Paljud neist on puutunud kokku keskmise kvaliteediga värvide probleemiga, et hoolikalt valitud ja sobitatud toon on osutunud seinal hoopis teistsuguseks kui värvipaletil ning valmistanud seega pettumuse.

 

Farrow & Ball ja Little Greene värvidega seda ei juhtu, sest:

 

• värvipaleti toonid kattuvad seinale või muule pinnale kantud tooniga 99%, seega värvipaletis on samad toonid, mida näed hiljem kodus,

• need kõrge kvaliteediga ökoloogilised värvid on valmistatud parimatest naturaalsetest materjalidest,

kriidivärvides on vähem vett ja rohkem pigmenti, mis mõjutab tohutult toonide rikkust ja sügavust,

• ajaloolisel briti värviarhiivil põhinev toonide valik on tõeliselt lai: harmoonilises Farrow & Ball värvipaletis on 132 tooni ning Little Greene’i paletis koguni 191 tooni, mille hulgas on ka autentsed kuningas George’i aegsed toonid,

• värvimine on väga lihtne: värvid on lõhnatud, katavad suure pinna väga ühtlaselt ning sobivad erinevatele pindadele,

värvid on praktilised ja ökonoomsed: need tuhmuvad aeglaselt ning värvitud seina saab puhastada, seega sobivad need värvid nii kööki, lastetuppa, vannituppa kui ka fassaadivärviks.

 

Ökoloogiliste värvidega värvitud Farrow & Ball’i ja Little Green’i käsitöötapeedid on briti pärandist inspireeritud mustritega ning aitavad kujundada unistuste kodu.

 

Seinakunst ei ole lihtsalt värvi- ja tapeedipood. Kuulame klienti ning püüame teda mõista, et saada teada, milline interjöör talle meeldib ning soovitada värvitooni, mida ta otsib. Pole üldse tähtis, kas ta teab tooni nime või nüansse. Aitame leida tapeedimustri, millest ta siiralt rõõmu tunneks. Nii mõistab klient kiiresti, et värvide ja tapeetide valimine on loov ja meeldiv mäng. Värviga katame seinad ja põrandad, toonidega kujundame aga emotsioone, meeleolu ja atmosfääri. Toonid aitavad kujundada kodu, kus on hea olla,” ütleb Seinakunsti omanik.

 

Seinakunst on koht, kus värvid juba ootavad, et saaksid sinu kodu kaunistada. Täname, et meid leidsid!