Värvipalett tasuta

Kui sa ei tea veel, missugune seinavärv või muu sisetööde värv võiks koduinterjööri kõige paremini täiendada, soovitame tellida alustuseks värvipaletid

 

Miks tasub tellida nii Farrow & Ball kui Little Greene värvipaletid?

 

• Saadame värvipaleti tasuta koju või määratud aadressile. Värvipaleti saatmise postikulu on 6,04 €.

• Kõik paleti toonid on värvitud päris värvidega, mitte printeriga välja trükitud. Seega on toonid täpselt samasugused, nagu need paistaksid koduseinal või muudel pindadel.

• Nii Farrow & Ball kui ka Little Greene värvipalettide kõik lehed on kaetud mati emulsiooniga, et tõeline toon avalduks võimalikult selgelt.

Värvipaleti lehe teisel küljel on kirjas põhiteave konkreetse tooni kohta: nimetus, number ja lühikirjeldus.

• Samuti leiad paletist olulise praktilise teabe: millistele pindadele teatud värvid sobivad, missuguse mahuga pakendites neid müüakse ning kui suure pinna (ruutmeetrites) katmiseks teatud kogusest piisab.

• Üks värv on välja toodud erinevatel pindadel, seega saad vaadata, kuidas sama tooni läige ning nüansid võivad pinnati erineda.

Farrow & Ball värvipaletis on teave esitatud inglise keeles, Little Greene värvipaletis inglise, saksa, prantsuse, vene ja hollandi keeles.

 

Kui oled leidnud meelepärased värvitoonid, on järgmiseks sammuks tasuta värvinäidised. Siit leiad Farrow & Ball värvinäidised ja siit Little Greene värvinäidised.

 

Kas vajad nõu vajaliku värvikoguse arvutamisel? Võta ühendust Seinakunsti klienditoega.

 

Loe...

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.