Tres Tintas fototapeedid

 

Tres Tintas fototapeedid muljetavaldavaks sisekujunduseks.

See mulje ei tähenda värvide ja piltide mõistes siiski mitte midagi pöörast, mida me küll imetleme, kuid ometigi parema meelega ajakirjalehtedele või näitustele jätame.

 

Tres Tintas fototapeedid on lihtsalt teistmoodi. Neis väljenduvad meisterlik graafiline disain, erinevad kunstisuunad, looduspildid ja sõnulseletamatu ent samas vaieldamatu loomingulisus.

Tres Tintas alustas tegevust 1965. aastal. Barcelona pereärist on tänaseks kasvanud rahvusvahelise haardega ettevõte, kes lisaks kollektsioonide loomisele kujundab tapeete ka konkreetsete ruumide mõõtmete järgi.

 

Fototapeedid või teisisõnu 3D-tapeedid on kaasaegse, linliku ja avangardse stiiliga. Need dikteerivad interjööri tooni ja loovad provotseeriva atmosfääri, seega sobivad need hästi suurtesse ruumidesse näiteks hotellides, spaades, restoranides jt avalikes kohtades. 

3D-tapeet sobib ka eluruumidesse, kui otsid originaalseid lahendusi või soovid kujundada näiteks aktsentseina. Tres Tintas 3D-tapeedid võimaldavad luua ruumis ka uudseid rõhuasetusi. Kui unistad näiteks vanailmelistest seintest, tuleks esiteks leida selliste efektsete seintega kallis vanalinna korter ning palgata renoveerimiseks asjatundlik meister. Fototapeet võimaldab sellised seinad saada palju soodsamalt ning tulemus näeb välja väga ehe ja stiilne. See on suurepärane kaasaegse disaini näide.

 

Kuidas erinevad 3D-tapeedid tavalistest tapeetidest? Tavalised, mustritega tapeedid loovad kauni ja harmoonilise terviku. 3D-tapeet on aga pilt, mis loob teatud mulje, dikteerib meeleolu ning toob interjööri mängulisust. Näiteks lilledega fototapeet või muu loodust kujutav fototapeet näeb välja väga elav ja realistlik. Kunstiline, graafiline või fantastiliste objektidega 3D-tapeet mõjub põnevalt ja üllatavalt.

 

Tres Tintas fototapeete on kahte tüüpi: tavalisest tugevast paberist või vinüülist, mille karedat, kangalaadset pinda on meeldiv puudutada. Mõlemat tüüpi 3D-tapeedid peavad vastu niiskusele ja päikesevalgusele, liimitakse otse seinale ning tulevad järgmise remondi ajal kergesti ka seina küljest lahti. 

Oma niiskuskindluse tõttu sobivad Tres Tintas fototapeedid kööki, koridori ja vannituppa, ning seda eriti siis, kui need kaetakse SEINAKUNSTI e-poes saadaval oleva spetsiaalse ökoloogilise lakiga, mis niiskuse eest veelgi paremini kaitseb.

 


Tehnilised omadused

 

Tres Tintas fototapeedi valimisel leia kõigepealt sobiv tüüp. Neid on 3 tüüpi:

 

1. Tavaline fototapeet standardmõõtudega 50 cm x 10 m. Selle tapeedi muster kordub teatava sammuga, see liimitakse seinale nagu tavaline tapeet ja pärast tapetseerimist näed kogu valitud pildi tervikut. Ära on toodud 1 rulli hind. 

 

2. Freskotüüpi fototapeet, kus pilti kohandatakse vastavalt seina mõõtmetele. Seega pole tähtis, mis mõõtudega sein on - freskotüüpi fototapeet ei jää sellel paistma ei liiga suure ega väiksena, vaid täpselt nii nagu see on pildil kujutatud. Kujutise moonutamise vältimiseks tuleb öelda seina mõõtmed, mille järgi SEINAKUNSTi konsultandid hinna välja arvutavad. 

Standardne freskotüüpi fototapeet on müügil mõõtmetes 370 cm x 270 cm või 400 cm x 275 cm. Kogu pilt on jagatud 50 cm laiusteks rullideks, mis on tapeetimiseks valmis. Freskotüüpi fototapeetidel on ära toodud 1 ruutmeetri hind; individuaalsete mõõtmete järgi toodetavate tapeetide eeldatav tootmis- ja tarneaeg on ligikaudu 1 nädal.

 

3. Paneelitüüpi fototapeet, mida kasutatakse seina rõhutava detailina, sarnaneb suure moodsa maaliga, mida saab dekoratiivsete ääristega raamida või vastavalt paneeli mõõtmetele panna spetsiaalselt määratud kohale seinal. See on uudne ja harukordne sisekujunduse võimalus. 

Paneelitüüpi fototapeedi standardsuurus on 100x300 cm. Kogu pilt on jagatud 50 cm laiusteks rullideks, mis on tapeetimiseks valmis. Paneelitüüpi fototapeetidel on ära toodud 1 ruutmeetri hind. 

 

Kui oled leidnud sobiva 3D-tapeedi tüübi, vali välja meelepärane värvilahendus. Enamik mustreid on saadaval mitmes toonis. 

Fototapeetide-piltide hinnad on ära toodud standardsuuruses seina kohta. Kui sinu sein on standardsest suurem, võib hind sõltuvalt valitud mustrist ja konkreetse seina mõõtmetest muutuda.
 

Loe...

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.