Raamatud

Sisustusteemalised raamatud on inspiratsiooniallikaks nii algajatele, kellele kodu sisustamine on alles uus väljakutse, kui ka sisekujunduse „vanadele kaladele“, kes otsivad originaalseid lahendusi.

 

Farrow & Ball välja antud raamatud sisaldavad väga erinevaid interjöörinäiteid luksuslikest paleedest lihtsate kodudeni. Need raamatud on erilised teistelgi põhjustel kui muljetavaldav disain ja ilusad pildid.

 

Esiteks on need raamatud täis suurepäraseid ja praktilisi näiteid värvide kombineerimisest, seinte tapeediga kaunistamisest ning värvide ja tapeetide kombinatsioonidest. Samuti annavad need inspiratsiooni mööbli ja muude esemete valimiseks, et erinevad sisustuselemendid aitaksid luua sisustuses ühtlast stiili. Praktilised raamatud annavad hulgaliselt kasulikke näpunäiteid, et tunneksid end nii enda kui ka teiste kodu sisustamisel palju julgemalt ja loovamalt! 

 

Raamatutes nähtud ideede enesekindlal ellurakendamisel on ustavateks abilisteks Farrow & Ball värvilehvik Little Greene värvialbum. Vali õiged toonid enda või kliendi kodu jaoks!

 

Kas sulle meeldivad värvid? Farrow & Ball värvipalett on täis erinevaid toone!

 

Kas sind köidavad tapeedid? Telli Little Greene tapeedinäidised tasuta.

Loe...

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.