Marmorist värv St.Leo

Marmorist värv St.Leo see on elegantne lahendus, mis moodustab 2% valmimisajaga tekstureeritud pinna ja sobib seetõttu kõige paremini lae ja seina kaunistamiseks. Vannitoa seinte või rohkem kulunud seinte kaunistamiseks pakub tootja seina immutusvahendit "Topcoat". Kollektsiooni iga värv on saanud nime selle koha järgi, kust see restaureeriti, nii et nende kohtade rikkalikud lood jõuavad meie kodudesse ja jätkavad oma elu, inspireerides meid oma esteetika ja igavikuga.
Soojad terrakota toonid, nagu Rue Loubet, meenutavad klassikalisi Pariisi hooneid, helehall Herluf Trolles Gade aga Kopenhaageni barokkstiili.

Kasutamine: Pinnad peavad olema puhtad, kuivad, siledad ega tohi läbi lasta lahtisi osakesi. Enne värvimist kruntida töötlemata krohv, betoon ja tavalised ehitusplaadid. Enne värvimist peske ja rasvatage eelnevalt värvitud pinnad. Parimate tulemuste saavutamiseks kandke 1-2 kihti krunti enne 2 kihi Marble Paint pealekandmist. Enne kasutamist segage värv hoolikalt. Pinnakuiv: 3 tundi 50% suhtelise niiskusega temperatuuril 23 °C. Valmis värvimiseks: 3 tundi 50% suhtelise õhuniiskusega 23C juures. Katvus: umbes 4–6 M2 / liiter (1 kiht) Ladustamine ja jäätmed: Hoidke alati originaalpakendis. Avatud mahutid tuleb lekke vältimiseks hoolikalt uuesti sulgeda ja hoida püstises asendis. Säilitustemperatuur: külmumisvaba. Kõik värvijäägid ja mahutid tuleb viia oma kohalikku jäätmekogumispunkti.

Loe...

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.