Värvid põrandatele

Põrandavärvid on sellised värvid, mille abil saad teha kogu sisustusele värskenduskuuri uut mööblit ostmata ning seinu värvimata. Erksavärvilised põrandad on tõusnud julgelt nostalgiliste puitpõrandate kõrvale. Värv kaitseb põrandaid pikaks ajaks ka loomuliku kulumise eest. Farrow & Ball ja Little Greene põrandavärvid saavad suurepäraselt hakkama ka kõige suuremate väljakutsetega, millega kõik põrandad kahtlemata aeg-ajalt kokku puutuvad. Esmalt tee kindlaks pind: kas vajad värvi puidust või tsemendist põrandale?

 

1. PõrandavärvLittle Greene

Eriti vastupidav põrandavärv, mis kaitseb põrandaid kriimustuste, mitmesuguste plekkide ja üldise kulumise eest. Põrandapind jääb mõõdukalt läikiv. Põrandavärvi värvitooni saab valida peaaegu kogu Little Greene värvipaleti valiku hulgast, nii et see on lihtne viis sisekujundust värskendada ning aitab ühtviisi hästi luua nii peene kui ka eksklusiivse interjööri. See on väga hea tsemendivärv, mis sobib suurepäraselt garaaži- ja töökojapõrandate jaoks, aga ka tavalistele puitpõrandatele kodus. Turvalise Veepõhised värvid.

 

Muu info:

Läige: 30-40%,

Katvus: 12 m² x 1 l,

Kuivamisaeg: 1-2 h, teise kihi pealekandmine 4 h pärast.

Värvid: peaaegu kogu värvipalett.

Saadaval kogused: 1 l ja 2,5 l.

 

 

2. Põrandavärv, Farrow & Ball

See on väga vastupidav põrandavärv, mis igavat interjööri vajadusel tundmatuseni muuta aitab. Sobib erinevatesse ruumidesse, ka kontoritesse ja töökodadesse. See on ka tsemendivärv ning sobib seega garaažide või väliladude põrandate värvimiseks. Põrandavärv on poolläikiva pinnaga ning täiesti ökoloogiline.

 

Muu info:

Läige: 40%,

Katvus: 60 m² x 5 l,

Kuivamisaeg: 2 h (puitpinnad) või üleöö (tsementpinnad), teise kihi pealekandmine 4 h pärast.

Värvid – kogu värvipalett,

Saadaval kogused: 2,5 l ja 5 l.

 

Kas otsustasid selle värvi kasuks? Leia sobiv krunt.

 

Keeruline valida? Võta ühendust Seinakunsti klienditoega.

Loe...

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.