Farrow & Ball ökoloogilised värvid

Ökoloogilised värvid on praktilised, sobivad erinevatele pindadele ning paistavad silma võrratute toonidega. Just sellised Farrow & Ball värvid on müügil värvide ja tapeetide e-poes Seinakunst.

 

Farrow & Ball kaubamärgile panid II maailmasõja järel aluse keemik John Farrow ja insener Richard Ball, keda ühendas kirg värvide vastu. 1946. aastal Inglismaal Dorsetis asutatud ettevõte töötab tänaseni välja imelise sügavusega värvitoone, kasutades ainult parimaid materjale ja traditsioonilisi meetodeid.

 

Farrow & Ball värvipaletis on 132 hoolikalt valitud tooni neutraalsetest ja pehmetest kuni rikkaliku sügavusega varjunditeni. Harmoonilise värvipaleti toonid on maalähedased, naturaalsed ja puhtad. 

 

Värvid on veepõhised ning koosnevad ainult naturaalsetest toorainetest: vesi, lubi, hiina savi, titaandioksiid jne. Kõrge naturaalsete pigmentide sisaldus määrab toonide mitmekesisuse ning kvaliteedi. Nii saavutatakse toonide harmoonia ning värvipaleti iga konkreetne värvitoon vastab täpselt sellele, mida ka tegelikult ruumi seinte värvimiseks kasutatakse. Sa ei pea enam kunagi pead murdma, kuidas otsitavat varjundit leida: tuleb vaid valida värvist mõne tooni võrra üleval- või allpool olev toon.

 

Farrow & Ball ökoloogilised värvid valitakse sageli lastemööbli, mänguasjade ja lastetoa seinte värvimiseks. Need sobivad aga kogu kodu värvideks. Erinevalt tavalistest värvidest ei ole neil ebameeldivat lõhna ning veepõhised värvid kuivavad kiiresti, enamasti 2-4 tunniga. Nii on seina värvimine tõeliselt meeldiv tegevus, mille tulemust saab nautida pikka aega. 

 

Et kodusisustus mõjuks tõeliselt harmooniliselt, soovitame kasutada ruumis mitut värvitooni. Farrow & Ball värvipalett on kokku pandud nii, et sarnaseid ja kontrastseid toone on lihtne valida. Kui vajad valimisel nõu, võta ühendust Seinakunsti klienditoega. Või ava Sisekujundusgalerii ja leia inspiratsiooni erinevate kodude mitmekesisest sisekujundusest.

 

Kui kodu disain tähendab sinu jaoks kvaliteeti, ületavad need ökoloogilised värvid nii värvimise protsessile kui ka toonide avaldumisele esitatud ootused. Farrow & Ball värvid harmoneeruvad igasuguse intensiivsusega valgusega ning loovad kodus elukvaliteeti tõstva atmosfääri.

 

Kas otsustasid selle värvi kasuks? Leia sobiv krunt.

 

Milliste pindade jaoks Farrow & Ball värvid sobivad? Vaata värve pindade järgi, näiteks värvid seintele.

Loe...
Kuvatakse 1 kuni 143 koguarvust 143 (1 lehte)

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.