Ökosertifikaat

Farrow & Ball ja Little Greene värvid ja tapeedid on kvaliteetsed ja ökoloogilised. Mõlema ettevõtte põhimõtete hulka kuuluvad naturaalse tooraine kasutamine, kodude puhtuse eest seismine ning vastutustundlik pakendamine. 

 

Miks võib Farrow & Ball ja Little Greene kaubamärke nimetada ökoloogilisteks?

 

Farrow & Ball ja Little Greene värvid on veepõhised ja toodetud naturaalsetest toorainetest. Tootmisel kasutatakse naturaalseid pigmente, mille valimisel järgitakse kõrgeid turvalisusnõudeid.

 

Little Greene õlivärvide tootmisel on kahjulike ainete asemel kasutatud naturaalset köögiviljaõli, seetõttu on neis lenduvate orgaaniliste ühendite (Volatile Organic Compounds ehk VOC) osakaal eriti madal. See tähendab, et värvide tootmisel ei ole saastatud loodust.

 

Farrow & Ball ja Little Greene värvid on lastele täiesti ohutud. Need sobivad lastetubade ning laste mööbli ja mänguasjade värvimiseks. Värvid vastavalt rangele mänguasjade ohutusstandardile (Toy Safety Standard).

 

Farrow & Ball ja Little Greene värvid katavad suure ala ning mitme kihi pealekandmine ei ole alati vajalik, seega säästavad need ressursse.

 

Farrow & Ball ja Little Greene tapeedid on toodetud FSC (Forest Stewardship Council ) või PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification) sertifikaadiga tootjate paberist. Tapeedid on värvitud Farrow & Ball ja Little Greene ökoloogiliste värvidega.

 

Farrow & Ball ja Little Greene pakendid st metallist purgid, kastid ja isegi trükitud voldikud on taaskasutatavad, et vältida keskkonna saastamist. 

 

Pintslid saavad puhtaks seebiveega ning keskkonda saastavaid lahusteid ei ole tarvis. 

 

Farrow & Ball ja Little Greene tehased, kus värvid ja tapeedid toodetakse ning pakitakse, on täiesti turvalised ning vastavad Euroopa keskkonnasertifikaadi BS EN ISO 14001:2004 nõuetele.

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.