Farrow & Ball värvinäidised

Värvide näidised aitavad leida kodu jaoks õiged värvid. Nii on palju lihtsam otsustada, missugust tooni värvida ruumi seinad, lagi ja mööbel, et tulemuseks oleks unistuste kodusisustus.

 

Telli värvinäidised koju. Seinakunsti näidised aitavad säästa aega ja närve. Kodus tapeetide ja värvidega rahulikult katsetades puudub surve rutakate otsuste tegemiseks. Üks, kaks või rohkem? 

 

Millised on Farrow & Ball värvinäidised

Need on täpselt samad Farrow & Ball värvid 100 ml pakendis, mis on müügil ka suuremates pakendites. Näidisele on lisatud vaid matti kriidiemulsiooni (2% läikega), mis neelab valgust, vähendab peegeldumist ning aitab seega esile tuua tõelise tooni. Näidispakendis värvid on kõrge kvaliteediga. Näidiseid kontrollitakse ettevõtte laborites samamoodi nagu tavapakendis tooteid. 

 

Värvi A4-formaadis leht värvinäidisega, kinnita see seinale ning vaatle, kuidas toon meeldib ning vastavas ruumis välja näeb. Soovitame katsetada värvitud lehega ruumi erinevates osades ja erineva valgustusega. Akna lähedal päevavalguses avaldub tooni sügavus ühtmoodi, õhtuhämaruses ja lambivalguses aga teisiti. Hoia värvitud lehte seinal terve päeva jooksul või mitu päeva ning jälgi, missuguseid meeleolusid see tekitab ning kuidas muu sisustusega sobib.

 

Värvinäidistega kodus katsetamine on tõeliselt praktiline ja ökonoomne lahendus. Esiteks aitavad need veenduda, et valitud värvid on tõepoolest õiged ja sobivad. Värvitud lehega saad mängida läbi erinevaid võimalusi. Teiseks aitavad need vältida pettumust, mis võib tekkida, kui seinavärv näeb pärast seinale kandmist välja oodatust erinev. Näidiste abil leiad suurema tõenäosusega ja hõlpsamini just need õiged värvid oma kodule.

 

Kui remont ning poodides seinavärvi ja laevärvi otsimine tekitavad pigem stressi kui rõõmu, vali värve näidiste abil: kodust lahkumata, kiirustamata ja mugavalt. Naudi rahulikult valimise ja elamise luksust Farrow & Ball kvaliteetsete värvidega.

 

Kas otsid sisustusideid? Inspireeriv värvide galerii on tulvil võrratuid sisekujunduse näiteid.

 

Kas otsustasid selle värvi kasuks? Leia sobiv krunt.

Kuvatakse 1 kuni 150 koguarvust 158 (2 lehte)

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.