Farrow & Ball tapeedimustrid

Siit leiad tapeedikataloogi Farrow & Ball käsitöötapeetide mustritega. Tutvu ja vaata, kuidas näevad erinevad mustrid välja konkreetsetes interjöörides. 

 

Kas sind huvitavad laste tapeedid? Vaata näiteks mängulist mesilastega mustrit, mis on inspireeritud Josephine Bonaparte’i magamistoast leitud siidimaterjalist. Võib-olla unistad, et sinu elutoa seinu kaunistaks lilla tapeet, kuid kõhkled, kas see ikka sobiks kahetoalise korteri sisustamiseks? Fotodelt leiad näiteid erinevatest erksates värvides interjööridest. 

 

Farrow & Ball kollektsioonides domineerivad lillelised tapeedid, rikkalikud detailid ning idamaadest inspireeritud mustrid. Kui tead täpselt, et sinu magamistoa tapeet ei peaks olema mustriline, vaid ühevärviline, leiad meie tootevalikust ka pastelsed ja väga õrnad toonid.

 

See fotogalerii aitab leida kiiremini meelepärased mustrid ning saada paremat selgust, kuidas need koduseintel välja näeksid. Lisaks leiad siit hulgaliselt inspiratsiooni ja originaalseid ideid näiteks harmooniliseks väikese köögi sisustamiseks või kogu korteri disainiks.

 

Suurem osa Farrow & Ball tapeedimustreid on saadaval erinevates värvitoonides, mida näed valitud fotol klõpsates. Kui sulle meeldib muster, kuid mitte toon, vaata kindlasti ka teisi variante. 

 

Kui otsustad panna tapeedi vaid ruumi ühele seinale, aitab Seinakunsti klienditugi leida vajadusel sobivad värvitoonid teiste seinte jaoks. Kõik Farrow & Ball tapeetide toonid põhinevad värvidel, mille toonid leiad värvikataloogistSeinavärvid on välja töötatud nii, et lähedased ja kontrastsed toonid täiendaksid teineteist ning aitaksid luua terviklikke lahendusi. 

 

Veel üks oluline detail: need ökoloogilised tapeedid on kaetud spetsiaalse kihiga, mis tagab vastupidavuse ja praktilisuse. Tapeeditud pinda saab puhastada, seega sobivad need tapeedid ka kööki või isegi vannituppa.

Loe...

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.