Little Greene ökoloogilised värvid

Ökoloogilised värvid ja pärand – mis seob neid täiesti vastandlikke kontseptsioone?


Värvilugu on Manchesteri lähedal asuva Briti ettevõtte Little Greene jaoks ootamatu, kuid samas oluline kontseptsioon. Piltlikult öeldes kannab iga Little Greene'i värvitilk endas pidevat lugu. See ei ole lihtsalt huulekõne; ettevõte on tootnud kvaliteetseid värve üle 300 aasta, aidates kujundada kauneid ja vastupidavaid igas stiilis kodusid üle maailma. Little Greene'i 191-tooniline värvipalett on tõeline aardeleit. Ettevõtte algne lähenemine, mis sai alguse oma algusaegadel, vastab tänaseni tänapäeva inimese vajadustele. Tänapäeval veedavad Little Greene’i disainerid palju aega arhiivides ja suhtlevad restauraatoritega, et mineviku varjundeid võimalikult täpselt reprodutseerida. Selle uskumatu pühendumuse tulemuseks on ajatu värvipalett, mille autentsuse säilitamiseks on mõned toonid tahtlikult tuhmid pigmentide piiratud kättesaadavuse tõttu teatud ajalooperioodidel. Teised toonid on üllatavalt eredad, peegeldades konkreetsete ajastute moodi. Little Greene'i palett on ainuke, mis sisaldab autentset King George'i halli, kolmekümnendate kahvatusinist ja originaalset seitsmekümnendate oranži, mis esitleb rikkalikku ajalooliste ja ökoloogiliste värvide gobelääni.

 

Need on tippklassi värvid, mille üle Little Greene võib õigustatult uhke olla. Ökoloogilised värvid on erilised üksnes naturaalsete ja parimate toorainete ning kõrge pigmendisisalduse poolest. Ökoloogiline lähenemine ning inimeste tervise eest hoolitsemine väljendub kõiges: värvist endast taaskasutatavate pakenditeni. Kuna Little Greene värvid on veepõhised , sobivad need hästi lastetoa kujundamiseks ning laste mööbli ja mänguasjade värvimiseks.

On märkimisväärne, et keskkonnasõbralikkuse taotlemisel ei ole säästetud värvi toonide sügavuselt ega praktilisuselt. Paleti värvid on täpselt needsamad põrandavärvid, fassaadivärvid, metallivärvid, puiduvärvid jt, mida e-poes müüme.

Seina värvimine Little Greene värviga on tõeliselt meeldiv tegevus, kuna see katab ühtlaselt, ei lõhna ebameeldivalt, kuivab kiiresti ning värvitud pind ei jää läbi paistma. Ja kui ka juhtub väike õnnetus ning tuleb üle värvida väike määrdunud koht, siis võid olla kindel, et värskelt värvitud pind ei erine kogu seina värvist üldse. Little Greene värvid on ökonoomsed.

Little Greene on leidnud kuldse kesktee värvi praktilisuse ning tooni ehtsuse vahel matist kuni läikivani. Need on tõepoolest parimad värvid seintele ning teistele pindadele, mida ilmastik, inimene ja aeg pidevalt mõjutavad.

Kas soovid Little Greene värve katsetada? Soovitame tellida esmalt värvinäidised.

Kuidas Little Greene värvitoonid interjööris välja näevad? Avasta meie sisekujundusgalerii.

Loe...
Kuvatakse 1 kuni 150 koguarvust 236 (2 lehte)

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.