Little Greene ökoloogilised värvid

Ökoloogilised värvid ja pärand - mis võiks siduda neid täiesti vastupidiseid mõisteid?

 

Värvi lugu - just seda ootamatut sõnapaari peab tähtsaks Manchesteri lähedal asuv Briti ettevõte Little Greene

 

Piltlikult öeldes kannab iga Little Greene värvitilk endas läbivat lugu. See pole sugugi pelk sõnakõlks. Ettevõte on tootnud kvaliteetseid värve üle 300 aasta. See kogemus aitab kujundada kauneid ja vastupidavaid, igas stiilis kodusid üle kogu maailma.

 

Little Greene 191 tooniga värvipalett on tõeline aardekamber. Originaalne lähenemine sai alguse juba ettevõtte algusaegade moodsa inimesi vajadustest. Ka tänapäeval veedavad Little Greene’i disainerid palju aega arhiivides ning suhtlevad restauraatoritega, et reprodutseerida möödunud aegade toone võimalikult täpselt. 

 

Selle uskumatu pühendumuse tulemuseks on ajatu värvipalett, mille mõned toonid on ettekavatsetult tuhmid autentsuse säilitamise eesmärgil (pigmendi piiratud kättesaadavus vastaval ajaperioodil). Teised toonid on jälle üllatavalt erksad, kuna just nii nägi ette teatud ajaperioodi mood. See on tõesti ainus värvipalett, kus originaalse seitsmekümnendate oranžiga kõrvuti leiab ka kuningas George'i aja autentse halli ja kolmekümnendate kahvatusinise tooni.

 

Need on tippklassi värvid, mille üle Little Greene võib õigustatult uhke olla. Ökoloogilised värvid on erilised üksnes naturaalsete ja parimate toorainete ning kõrge pigmendisisalduse poolest. Ökoloogiline lähenemine ning inimeste tervise eest hoolitsemine väljendub kõiges: värvist endast taaskasutatavate pakenditeni. Kuna Little Greene värvid on veepõhised , sobivad need hästi lastetoa kujundamiseks ning laste mööbli ja mänguasjade värvimiseks.

 

On märkimisväärne, et keskkonnasõbralikkuse taotlemisel ei ole säästetud värvi toonide sügavuselt ega praktilisuselt. Paleti värvid on täpselt needsamad põrandavärvid, fassaadivärvid, metallivärvid, puiduvärvid jt, mida e-poes müüme.

 

Seina värvimine Little Greene värviga on tõeliselt meeldiv tegevus, kuna see katab ühtlaselt, ei lõhna ebameeldivalt, kuivab kiiresti ning värvitud pind ei jää läbi paistma. Ja kui ka juhtub väike õnnetus ning tuleb üle värvida väike määrdunud koht, siis võid olla kindel, et värskelt värvitud pind ei erine kogu seina värvist üldse. Little Greene värvid on ökonoomsed.

 

Little Greene on leidnud kuldse kesktee värvi praktilisuse ning tooni ehtsuse vahel matist kuni läikivani. Need on tõepoolest parimad värvid seintele ning teistele pindadele, mida ilmastik, inimene ja aeg pidevalt mõjutavad.

 

Kas soovid Little Greene värve katsetada? Soovitame tellida esmalt värvinäidised.

 

Kuidas Little Greene värvitoonid interjööris välja näevad? Avasta meie sisekujundusgalerii.

Kuvatakse 1 kuni 150 koguarvust 236 (2 lehte)

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.