Värvimisvahendid

Värvimisvahendid võivad tunduda pisiasjana, kuid tegelikult on kvaliteetsetel tööriistadel hea tulemuse saavutamisel väga oluline roll. Odavate ja sobimatute töövahenditega on seinte värvimine pikk ja tüütu vaev. Lae värvimist ei tasu siinkohal mainidagi!

 

Farrow & Ball ja Little Greene värviprofessionaalid ja entusiastid on välja töötanud kõrge kvaliteediga tööriistad, et värvimine kulgeks meeldivat. 

 

Pintsel - maalri põhitöövahend. Harjased on sünteetilised ning käepide on valmistatud kasepuidust. Sünteetiliste harjastega pintsli abil jaotub värv pinnale kergelt ja pehmelt, ilma lahti tulnud harjasteta. Sellise pintsliga värvitud pind jääb võrratult sile ning valgusega mängides avaldub tooni tõeline ilu.

 

Kvaliteetne, keskmise pehmusega ja lühikese karvaga värvirull on valmistatud polüestrist. Sellega töötades ei pea muretsema tilkumise ja plekkide pärast.

 

Kui eelistad remonditöid ise teha, on seinte värvimine ja isegi lagede värvimine nüüdsest kohustuse asemel lõõgastus. Kui pintsel või värvirull on sinu enda käes, näed ja koged ka töö käigus, kui võrratud on Farrow & Ball ja Little Greene värvid!

 

Värvimisvahendid tuleb valida sõltuvalt värvitava pinna mõõtmetest, seega leiad tootevalikust erineva laiusega pintslid: 25–100 mm. Lae värvimiseks leiad ühest kohast kogu vajaliku komplekti: värvirull, rulli käepide ja värvirulli alus.

 

Farrow & Ball ja Little Greene värvimisvahendid on vastupidavad. Pintslid säilitavad nii värvimise ajal kui ka värvimise järel täielikult oma kuju. Pärast töötamist piisab nende puhastamiseks vaid seebiveest ning pole tarvis kulutada lisaraha keskkonnale kahjulike lahustite ostmiseks. 

 

Oleme kindlad, et Farrow & Ball ja Little Greene ökoloogilised värvid ja värvimisvahendid aitavad saavutada tulemuse, mille üle võid iga päev uhkust tunda.

 

Kas tahaksid juba alustada? Inspireeriv värvide galerii aitab otsustada, missuguseid värve ja kus kasutada!

Loe...

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.