SUNDKROGSGADE DP

Värvi krohv beeži värviga helekuldse alusega. See värv kiirgab pidevat soojust ning selle pinnal on tunda õrna virsiku ja intensiivseid kreemjaid toone. Kumba näete rohkem, sõltub kellaajast ja/või sel ajal tehisvalgustusest.

Värvikrohv "Sundkrogsgade" laenas oma nime Kopenhaageni põhjaosas asuva tänava järgi, mis ühendab sadamaala Østerbro elamupiirkonnaga. See on firma “St. Leo ”, mille seinad on kaetud dolomiitkrohviga. Dolomiit on üks peamisi “St. Leo ”koostisained.

Päikese toob majja värvikrohv Sundkrogsgade. See on suurepärane valik erineva interjööriga kodudesse, kontoritesse ja kohvikutesse. See värv näeb eriti hea välja koos sinise ja rohelisega. Lõppude lõpuks on sadamaala saanud selle imelise värvi inspiratsiooniallikaks.

 

"St. Leo" krohvi kantakse 2 korda (krohvi pinnale värvimisel rulliga) ja immutatakse 2 korda kaitsekihiga, jättes vastupidava 3-5% mati pinna.

10-liitrise mahutiga on võimalik katta 5-7 ruutmeetrit. m. (kaks korda loetud)

St. Leo krohvi pealekandmise videojuhend, klõpsake siin.

St. Leo krohvi immutamise videojuhend, kliki siia.

Kui soovite, et arvutaksime välja koguse, aitaksime värve valida või vastame teie küsimustele, vajutage "Kontakt".

Vali suurus ja kogus
Summa: 0,00 €
Miinimumkogus: 1 tk

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.