RUE BOTTERO DP

Värvi krohv "Rue Bottero"

Värvikrohv, mille värvus on looduslik soe liivavärv. Selle värvi keskmes on lihtsus ja lai rakendus. See täiendab kaunilt looduslikest materjalidest valmistatud interjööri detaile ja suuri esemeid, näiteks mööblit.

Värvikrohv "Rue Bottero" sai oma nime Lõuna-Prantsusmaal asuva Nice'i väikese tänava järgi. Selles sulandub kultuur mererahuga. Muuseumide, katedraalide ja luksushoonete suurepärased Art Deco stiilis fassaadid on rohke päikesevalguse käes. See on Provence'i eksimatu atmosfäär.

Rue Bottero krohv peegeldab Nizza arhitektuuris nähtud kivi ja päikese harmooniat. See värv tõstab maalähedast interjööri. Ruumi sisustus, mille kogu seinad on kaunistatud selles vapustavas värvitoonis, näeb välja ainulaadne.

 

"St. Leo" krohvi kantakse 2 korda (krohvi pinnale värvimisel rulliga) ja immutatakse 2 korda kaitsekihiga, jättes vastupidava 3-5% mati pinna.

10-liitrise mahutiga on võimalik katta 5-7 ruutmeetrit. m. (kaks korda loetud)

St. Leo krohvi pealekandmise videojuhend, klõpsake siin.

St. Leo krohvi immutamise videojuhend, kliki siia.

Kui soovite, et arvutaksime välja koguse, aitaksime värve valida või vastame teie küsimustele, vajutage "Kontakt".

Vali suurus ja kogus
Summa: 0,00 €
Miinimumkogus: 1 tk

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.