ADMIRALGADE DP

Värvi krohv vaikse ja tagasihoidliku värviga. See oli inspireeritud Kopenhaageni vanalinna hääbuvast sügis- ja talvehõngust, hoonetele ja voolava kanali lähedale laskus pehme hallikassinine kuub.

Nimi "Admiralgade" on laenatud Taani pealinnas Kopenhaagenis asuvast Admiralgade tänavalt. Juba 16. sajandil. munakivisillutisega tänav paistis kunagi silma. Selles asus lihtne maja, kus elasid meremehed ja mereväeohvitserid. Värvikrohv "Admiralgade" peegeldab seda tagasihoidlikku värvi, mis särab oma lihtsuses.

Värvikrohv "Admiralgade" värv on ilus halli varjund, mis annab interjöörile kerge rafineerituse. Nagu sügisel Kopenhaageni taeva kohal hõljuvad pilved, on selles värvis sinist ja rohelist aimu.

 

"St. Leo" krohvi kantakse 2 korda (krohvi pinnale värvimisel rulliga) ja immutatakse 2 korda kaitsekihiga, jättes vastupidava 3-5% mati pinna.

10-liitrise mahutiga on võimalik katta 5-7 ruutmeetrit. m. (kaks korda loetud)

St. Leo krohvi pealekandmise videojuhend, klõpsake siin.

St. Leo krohvi immutamise videojuhend, kliki siia.

Kui soovite, et arvutaksime välja koguse, aitaksime värve valida või vastame teie küsimustele, vajutage "Kontakt".

Vali suurus ja kogus
Summa: 0,00 €
Miinimumkogus: 1 tk

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.