Herluf Trolles Gade DP

Värvikrohv, mille värv kiirgab rahu. Selle värvi loojad leidsid kuldse keskmise loodusliku valge ja helehalli vahel. Just tänu oma varjundile loovad need krohvivärvid lõputu tausta igasse interjööri.

Herluf Trolles Gade nimi on laenatud Kopenhaageni kuulsalt tänavalt, mis ulatub Nyhavni kanali ääres oma meeldejäävate hoonete ja Taani kuningliku teatriga. Hooned on barokkmüüritise ikooniline meistriteos ja materjal, millest need ehitati, inspireeris Herluf Trolles Gade.

Herluf Trolles Gade ei sisalda pigmente ja on valmistatud jämedalt purustatud kivist. Selle tegelik koostis peegeldab ka selle tõelist värvi. Seetõttu on Herluf Trolles Gade puhtust hindava inimese valik. Seintele kaetud värvide krohv neelab ülihästi valguse soojust või jahedust ning varjude pehmus meenutab pilvi.

"St. Leo" krohvi kantakse 2 korda (krohvi pinnale värvimisel rulliga) ja immutatakse 2 korda kaitsekihiga, jättes vastupidava 3-5% mati pinna.

10-liitrise mahutiga on võimalik katta 5-7 ruutmeetrit. m. (kaks korda loetud)

St. Leo krohvi pealekandmise videojuhend, klõpsake siin.

St. Leo krohvi immutamise videojuhend, kliki siia.

Kui soovite, et arvutaksime välja koguse, aitaksime värve valida või vastame teie küsimustele, vajutage "Kontakt".

Summa: 57,00 €
Miinimumkogus: 1 tk
Kaal: 3kg.

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.