Tapeetide näidised - tasuta

Kas sind paeluvad luksuslikud tapeedid, ent tapeedi internetist tellimine tekitab kõhklusi ning tahaks kaupa enne oma silmaga näha? Kas punane tapeet on see, mida otsid, kuid soovid kindel olla, et tapeedi toon on ka päriselt samasugune nagu fotodel? Või ehk on raske otsustada, milline tapeedimuster sinu kodusisustuse juurde kõige harmoonilisemalt sobiks?

 

Värvide ja tapeetide e-pood Seinakunst pakub nendele küsimustele vastamiseks väga lihtsat ja mugavat lahendust. Telli tasuta tapeedinäidised ning sisekujunduse üle otsustamine kulgeb hõlpsamini. 

 

Tapeetide näidised saab tellida järgmiselt:

 

• saada meile e-posti aadressil info@seinakunst.ee, missuguseid konkreetseid Farrow & Ball või Little Greene ökoloogiliste tapeetide näidiseid sooviksid ning mis aadressile need tuleks saata. Saadame tasuta tapeedinäidised koju või määratud aadressile. Näidiste saatmise postikulu on 4,59 €.

 

 

Tapeetide näidised on mugavas A4-formaadis. Need on täpselt samad tapeedid, mida müüme Seinakunsti e-poes. Näidiselt leiad kogu vajaliku teabe: kaubamärgi nimetus, konkreetse tapeedi nimetus, mõõtmed jne.Kogu teave on inglise keeles. 

 

Üks klient saab tellida kuni kolm tasuta tapeedinäidist.

 

Oluline näpunäide! Vaatle tapeedinäidist ruumi erinevates kohtades ning erineva valgustusega. Sama tapeedimuster loob akna lähedal päikesevalguses, lambivalguses ja hämaras erinevat meeleolu. Katseta tapeedinäidisega terve päeva jooksul või isegi mitu päeva ning jälgi, milliseid tundeid selle värv ja muster tekitavad ning kuidas tapeet muu sisustuse ning üldise atmosfääriga sobib.

 

Kas soovid tellida näidiseid, kuid unustasid konkreetse tapeedi nime? Vaata Farrow & Ball tapeedikataloogi või Little Greene tapeedikataloogi.

Loe...

Kas sa ei leidnud otsitavat?

Saada meile lühike päring oma soovi või küsimusega ning võtame sinuga ühendust. Hangi rohkem infot meie toodete, pakkumiste ja tööriistade kohta. Vormi täitmiseks klõpsa siin.